Mateusz - opinia

Tak, tak i jeszcze raz tak! Profesjonaliści i w tak krótkim czasie dało się poznać, że to wspaniali ludzie! Piękne zdjęcia, cudowny film! Kłaniam się w pas Panie Michale i Pani Ewo, dziękujemy z żoną, że byliście z nami w tak ważnym dla nas dniu.

Aneta - opinia

Najlepszy wybór !!! Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni! W dniu naszego ślubu oboje bardzo nam pomogli, dzieki swojemu dlugoletniemu doświadczeniu. Jezeli chodzi o sesję plenerową, myślelismy, że będzie drętwo i męcząco... okazało się całkiem inaczej. Oboje tryskają dobrą energią! Leciały żarty dzieki czemu po chwili czuliśmy się jakbyśmy ich znali wiele lat. Jest to para fotografów mocno zaangażowanych w swoją pracę, mających bardzo dużo oryginalnych pomysłów i miejsc do sesji plenerowych! 

Gracjana - opinia

Powiem szczerze, że nigdy nie byłam fanką filmów nagrywanych na weselach. Były one często za długie, a para młoda wyglądała na nich sztucznie. Takie przekonanie miałam do momentu ujrzenia pracy Pana Michała ;-) Film, który stworzył zachwycił nie tylko nas, ale i całą naszą rodzinę. 
Panie Michale,
wraz z Mariuszem chcemy podziękować raz jeszcze za cudowny film z naszego wesela. Stworzył Pan dla nas idealną pamiątkę na całe życie.
Jest Pan PROFESJONALISTĄ w każdym calu! 

  • 1
  • z 4